Servisní technik (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dobré platové podmínky (přesčasy a příplatky)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Nastavení a připojení speciálních strojů
• Montáž a uvedení do provozu kompletních závodů v továrně i u zákazníků
• Modernizace a optimalizace stávajících zařízení
• Opravy a servisní vložky
• Poprodejní servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příjemné pracovní prostředí
• Mezinárodní tým
• Rakouská pracovní smlouva
• Platové ohodnocení na základě odpovídajících kvalifikací a zkušeností

Informace o náboru

Prosím o poslání životopisu v německém jazyce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našimi zákazníky jsou špičkové průmyslové společnosti, které působí v mezinárodním prostředí a stanovují standardy pro své části.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické vzdělání v oborech elektrotechnika nebo informatika
• Odborná praxe servisního technika pro speciální stroje
• Praktické znalosti z oblasti pneumatik, hydrauliky, mechaniky
• Zkušenosti s programováním PLC a robotů
• Ochota cestovat cca 50%

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 2831591  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dobré platové podmínky (přesčasy a příplatky)