Zabezpečování jakosti (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
25.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost:
je předním poskytovatelem služeb v náboru v horním Rakousku a v bavorském pohraničí Rakouska. Prostřednictvím našich dlouholetých zkušeností a silnou orientaci na zákazníka , jsme si stanovili standardy v oblasti integrace a trvalého zaměstnání u technických a výrobních podniků. Za účelem posílení tímu hledáme Zabezpečování Jakosti (m/ž).

Technické požadavky:

Kvalifikovaný technický vyučování nebo FS (elektroinženýr, mechanické technik, GWH installer, nebo podobné)
příslušná odborná praxe výhodou
Ochota 3 směny
Dovednosti MS Office
Angličtina znalost je výhodou

Pracovní náplň:

Jako auditor složky, jste odpovědni za nezávislé provádění zkoušek automatizovaných komponent s UT-through-přenosových systémů a testování ruční komponent s UT pulzní echo zařízení.
Přebíráte nezávislý výkon X-ray testy s průmyslovými X-ray systémy a vyhodnocovat výsledky testů z hlediska kvality a zaznamenání výsledků.

Místo plnění :
Rakousko

Pracovní doba:
Na plný úvazek, práce na směny

Odměna :
Plat dohodou na základě odpovídajícich kvalifikací a zkušeností.

Máte-li zájem o tuhle atraktivní prácu v renomované firmě, můžete nám e-mailom poslat Váš životopis, žádost a platové očekávaní.

Těšíme se na Vaši žádost!

Informace o náboru

CZ-370 01 České Budějovice, Husova 1831/16
pevná linka 00420 / 385 340 146 Rakoustku: 0043 732 609101-300
fax linka 00420 / 385 311 049
email : office@schauermc.cz , www.schauermc.cz
IČO: 87657490, DIČ: CZ682851588

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabídka je obsazovaná pro společnost Schauer Management consulting, která je vedoucí v osobním rekrutování a ustanovení v horním Rokousku a v bavorském hraničním prostoru k Rakousku. (Manufactory of aircraft components)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v personální oblasti.

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Husova 1831/16
37001 České Budějovice
Česká republika
ID: 2706736   Dátum zverejnenia: 2.11.2016