Logo Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Účtovník v modernej účtovnej spoločnosti - Home Office

Accounting Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 - 1 800 EUR/mesiac+ Odmeny v závislosti od kvality a množstva odvedenej práce. Mzdové podmienky sú uvedené pre plný úväzok. Pri kratšom úväzku sa mzda pomerne upraví.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na osobný pohovor budú pozvaní iba kandidáti, ktorí vyhovujú doleuvedeným požiadavkám. Počas výberového konania sa budú testovať odborné, osobné a cudzojazyčné znalosti kandidáta.
Samostatné vedenie externého účtovníctva pre podnikateľské subjekty digitálnym spôsobom v programe Pohoda, práca v Exceli a import údajov, príprava DPH (DP, KV, SV), prípadne OSS a IOSS, príprava účtovných závierok, príprava štatistiky a reportov pre klientov, komunikácia s klientmi najmä v angličtine, účtovné poradenstvo, príležitostné stretnutia s klientmi (najmä v BA a KN).

Skrátený úväzok pre túto konkrétnu pozíciu znamená (na začiatok) ca. 60-80 hodín práce mesačne, resp. podľa dohody aj viac.

Pozícia je vhodná aj pre rodičov na MD alebo RD, keďže ide o prácu z domu s flexibilným pracovným časom.

Zaujímavá práca, medzinárodná a slušná klientela, primerané finančné ohodnotenie a odmeny, zázemie stabilnej a expandujúcej firmy, práca z domu, flexibilný pracovný čas, dlhodobá pracovná pozícia a možnosť odborného rastu.

Práca pod supervisorom umožňuje pýtať sa a učiť sa nové veci.

Prosíme, aby ste sa v motivačnom liste stručne a výstižne predstavili (čo ste robili doteraz, či ste robili účtovníctvo interne alebo externe, s akou klientelou máte skúsenosti, aké jazyky ovládate a na akej úrovni, čo robíte rád/nerád, vaše zručnosti, čo robíte vo voľnom čase a čo vás motivuje, atď.) a všetko spolu s aktuálnym životopisom zaslali na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovnícke, ekonomické alebo právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Zákon o DPH, DzP - Expert
POHODA (podvojné účtovníctvo) - Expert
MS Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

-Pozícia je vhodná pre osobu, ktorá je motivovaná, precízna, zodpovedná, rada sa učí nové veci, vie pracovať samostatne aj v tíme.

-Analytické a strategické myslenie, zmysel pre detail a expertná znalosť podvojného účtovníctva a programu Pohoda.

-Vyžaduje sa aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B2, znalosť maďarského jazyka je výhodou.

-Skúsenosti s externým účtovníctvom a s medzinárodnou klientelou sú výhodou.

-Je požadované, aby si účtovník všimol nezrovnalosti sám a aby vedel, že kde má hľadať odpovede. Povrchnosť a nedbanlivosť je u nás neakceptovateľná.

Sme digitálna účtovno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni. Ponúkame bezpapierové (online) účtovníctvo. Špecializujeme sa na malé a na stredne-veľké podniky, samozrejme aj na začínajúce podnikateľské subjekty (start-up). Ponúkame komplexné služby od A po Z. Našim zámerom nie je len zabezpečenie administratívnej povinnosti klienta, ale aj optimalizácia procesov, podpora, usmernenie a naplnenie želaní a nápadov klienta.

Kontakt

ID: 4647934  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac