Čašník/Barman v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

Accor-Pannonia Slovakia s.r.o. - Mercure Bratislava Centrum

Miesto práce
Mercure Bratislava Centrum Hotel, Žabotova 2, 811 04 BA
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom F&B tímu v jednom z najunikátnejších hotelov Mercure, celosvetovej hotelovej siete "AccorHotels".

Nábor práve prebieha na pracovné pozície:

Čašník/-čka / Barman/-ka a
Konferenčný/Banketový čašník

Kolegov hľadáme na hlavný pracovný pomer aj na dohodu/brigádu.

Pozície zahŕňajú prácu v hotelovej reštaurácii a bare "SIGNATURE RESTAURANT, BAR & LOUNGE" s výnimočnou koncepciou, pod vedením F&B Managera a F&B Supervisora. Banketový čašník je zodpovedný za prípravu a udržiavanie konferenčných miestností počas rôznych eventov a podávanie jedál a nápojov v konferenčných priestoroch hotela.

Bližšie informácie o náplni práce poskytneme uchádzačom na osobnom pohovore.

- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- mladý a dynamický tím
- motivujúce pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré interpersonálne zručnosti
- orientácia na zákazníka
- ústretovosť, diplomacia
- dôkladnôsť a organizovanosť
- zmysel pre detail a kvalitu
- zodpovednosť

- aktívna znalosť angličtiny je nevyhnutná, ďalšie jazyky sú výhodou

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou.

Ak spĺňate všetko uvedené, radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore.
Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

4-hviezdičkový hotel MERCURE sa nachádza v centre mesta, len 10 minút chôdze od Bratislavského hradu a Starého mesta a neďaleko Hlavnej železničnej stanice. Výborná dostupnosť kultúrnych pamiatok a obchodných centier vďaka polohe hotela na Žabotovej ulici. Jedinečný dizajn 175 izieb a spoločenských priestorov moderne navrhnutých pre obchodných cestujúcich i turistov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o.
Hotel Mercure Bratislava Centrum, Žabotova 2
811 04 Bratislava
ID: 1169656   Dátum zverejnenia: 18.10.2016