Porter/Bellboy v Mercure Bratislava Centrum Hotel**** - brigáda pre študentov

Accor-Pannonia Slovakia s.r.o. - Mercure Bratislava Centrum

Mercure Bratislava Centrum Hotel****, Žabotova 2, 811 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho Front Office tímu v Mercure Bratislava Centrum Hotel****.
Nábor práve prebieha na pracovnú pozíciu Bellboy/Porter - kolegov hľadáme dohodu/brigádu (študenti VŠ alebo SŠ), nástup je možný podľa dohody.

Náplň práce a zodpovednosti:
• privítanie hostí pri príchode do hotela
• pomoc hosťom s ich batožinou pri príchode a odchode, odnesenie batožiny na izbu
• byť nápomocný hosťom v priestoroch lobby/vstupnej haly hotela, vedieť poskytnúť informácie o hoteli
• ochota spolupracovať a pomáhať kolegom
• dodržiavanie hotelových štandardov

- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- mladý a dynamický tím
- motivujúce pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita a spoľahlivosť
orientácia na zákazníka
diskrétnosť a slušnosť, sebaovládanie
komunikačné schopnosti
zmysel pre detail

Aktívna znalosť angličtiny je nevyhnutná, ďalšie jazyky sú výhodou. Skúsenosti z oblasti hotelierstva a cestovného ruchu sú výhodou, avšak nie podmienkou.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s Vašou fotografiou.

Ak spĺňate všetko uvedené, radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore.
Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

4-hviezdičkový hotel MERCURE sa nachádza v centre mesta, len 10 minút chôdze od Bratislavského hradu a Starého mesta a neďaleko Hlavnej železničnej stanice. Výborná dostupnosť kultúrnych pamiatok a obchodných centier vďaka polohe hotela na Žabotovej ulici. Jedinečný dizajn 175 izieb a spoločenských priestorov moderne navrhnutých pre obchodných cestujúcich i turistov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o.
Hotel Mercure Bratislava Centrum, Žabotova 2
811 04 Bratislava
ID: 1107427   Dátum zverejnenia: 3.11.2016