Junior účtovník / asistent audítora

ACCEPT AUDIT & CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
máj 2015
Mzdové podmienky (brutto)
platove podmienky dohodou individualne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie uctovnej agendy klientov - najskor vybrane okruhy pod dohladom senior uctovnika s perspektivou spracovania komplexnych uctovnictiev vratane spracovania uctovnych vykazov a danovych priznani. Praca asistenta auditora - spracovanie vybranych auditorskych procedur pod dohladom auditora s perspektivou ziskania licencie auditora.

moznost ziskania profesionalnych skusenosti v oblasti uctovnictva, dani, auditu a ocenovania podnikov z roznych odvetvi ekonomiky vratane spoluprace so subjektmi so zahranicnou majetkovou ucastou, skolenia v oblasti uctovnej a danovej legislativy, medzinarodnych uctovnych standardov IAS/IFRS a medzinarodnych auditorskych standardov IAS, moznost ziskania licencie auditora

Zivotopisy s nazvom suboru: "priezvisko_meno-1505-ke-ju" prosim zaslat na adresu [email protected], po vyhodnoteni zivotopisov budu vybranym uchadzacom zaslane pokyny k dalsiemu postupu.
Pracovne miesto je vytvarane v spolupraci s UPSVaR, podmienkou prijatia je, aby uchadzac bol evidovany na urade prace.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota zdokonalovania profesionalnych zrucnosti, schopnost pozitivnej komunikacie s klientmi, pripravenost absolvovania viacdnovych pracovnych ciest, zodpovednost, samostatnostatnost.

Účtovná a audítorská spoločnosť so sídlom v Prešove a pobočkami v Bratislave a Košiciach, poskytujúca služby finančného auditu, spracovania účtovníctva a miezd pre klientov z rôznych odvetví, vrátane klientov so zahraničnou majetkovou účasťou, poradenské služby, due diligence a pod. Sme dlhodobo zaraďovaní medzi top 20 audítorských spoločností v SR.

www.acceptaudit.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2006908  Dátum zverejnenia: 16.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platove podmienky dohodou individualne