Sales manager

ACCELERI, s. r. o.

Karloveská 6/A, 841 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé ohodnotenie s fixnou aj variabilnou zložkou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PREDVEĎ SA A UKÁŽ, AKO VIEŠ PREDÁVAŤ

Špičkový Sales Manager, ľudovo povedané hlavný obchoďák, je ambiciózny a rád sa púšťa do nových vecí. Nebojí sa výziev, je inteligentný a obľúbený v spoločnosti. Dokáže ísť na hranu, ale vie, že dobrý deal podpisuje len vtedy, keď predá to, čo zákazník skutočne chce a potrebuje.

Ak vieš, ako presvedčiť zákazníkov, pridaj sa k nám. Ponúkame Ti koučovanie a pomoc, aby si to rozbehol čo najrýchlejšie. Keď sa Ti podarí naštartovať prvé kšefty, zoženieme spoločne posily a potom to rozbalíme vo veľkom.

ČO BUDEŠ VLASTNE ROBIŤ?

Ako člen nášho tímu dostaneš na starosť analýzu trhu, vyhľadávanie nových klientov a udržovanie vzťahov s tými existujúcimi. Tvojou hlavnou náplňou práce bude samozrejme uzatváranie obchodov. Neskôr dostaneš priestor k uplatneniu Tvojich manažérskych kvalít, aby si ukázal, ako vieš motivovať k uzatváraniu obchodov aj ďalších.

Všetky produkty z nášho portfólia sú vážne super – budeš predávať napríklad inovatívnu reklamu, štýlové vychytávky pre inteligentné bývanie či užitočné systémy pre monitorovanie vozidiel. Nemusíš chodiť z domu do domu, orientujeme sa hlavne na malé a stredne veľké spoločnosti, samozrejme máme chuť aj na veľké ryby.

PREČO ŤA POTREBUJEME?

Pri príprave rozmanitých reklamných kampaní pre našich klientov sme si uvedomili, že by sme im k šťastiu vedeli pomôcť ešte viac, keby sme im okrem reklamy dokázali ich produkty aj priamo predávať. Odskúšali sme to a výsledok bol skvelý, takže sme sa rozhodli rozšíriť svoje služby práve o obchodné zastúpenie a outsourcing obchodného oddelenia. A práve preto teraz hľadáme kolegu, ktorý si zoberie všetky tieto aktivity na starosť.

BENEFITY

Ponúkame slušný základný plat, no viac Ťa budú zaujímať bonusy, ktoré sa odvíjajú od výšky Tvojho obratu a neskôr od výšky obratu Tvojho tímu. Dobré výsledky si zaslúžia dobré ohodnotenie a my ich vieme oceniť.

Medzi benefity môžeš rátať aj to, že sme super partia mladých (a krásnych) ľudí, ktorí to chcú dotiahnuť vysoko. K tomu všetkému nafasuješ mobil, noťas aj auto, a keď budeš dobrý, cestu hore ku hviezdam máš otvorenú.

Životopisy a motivačné listy môžeš posielať na [email protected]. V prípade, že Ťa vyberieme, budeme Ťa o termíne výberového konania informovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu v dostatočnom časovom predstihu (osobný pohovor v priebehu decembra 2014 – januára 2015).

Zaslaním svojho životopisu zároveň dávaš súhlas na spracovanie Tvojich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov.

Našu ponuku vidíš tiež na: https://inhiro.com/job/id/2517

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

B2B obchod v oblasti reklamy a moderných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

NEHĽADÁME LEN TAK HOCIKOHO

Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské
Zameranie, odbor: B2B obchod v oblasti reklamy a moderných technológií
Požadované schopnosti uchádzača: Efektívna komunikácia a príjemné vystupovanie, silné schopnosti obchodného vyjednávania, vytrvalosť a húževnatosť, proaktívny prístup k veci, znalosť anglického jazyka, skúsenosť s predajom v B2B veľkou výhodou
Ďalšie požiadavky: znalosť Microsoft Office, vodičský preukaz

LiftPanel prináša všetkým zadávateľom reklamy novú možnosť, ako osloviť svojich klientov. Nenechajte sa predbehnúť a objednajte si reklamu vo výťahu v elegantných hliníkových zaklápacích rámoch a zacieľte svoju propagáciu priamo na koncového spotrebiteľa. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1955402  Dátum zverejnenia: 15.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé ohodnotenie s fixnou aj variabilnou zložkou