Junior mzdový účtovník

Accace k. s.

Miesto práce
Röntgenova 26, 851 01 Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou mladého a dynamického tímu? Chceš nazbierať nové skúsenosti v oblasti spracovania miezd pre medzinárodné spoločnosti?

Ak je tvoja odpoveď "áno!", tak máme pre teba skvelú príležitosť v rámci nášho mzdového tímu, v ktorom by tvojou úlohou bolo najmä:

- podpora mzdových účtovníkov na mzdovom oddelení,
- spracovávanie osobných údajov, zaznamenávanie údajov do systému,
- pomoc pri príprave výkazov a ostatných dokumentov,
- archivácia dokumentov,
- komunikácia s inštitútmi sociálneho a zdravotného poistenia,
- rozvíjanie výbornej pracovnej atmosféry.

Hľadáme aktívnu, komunikatívnu, flexibilnú, zodpovednú a zorganizovanú osobu so zmyslom pre detail, ktorá chce napredovať a hľadá rozmanitú prácu.

Ponúkame:
- zaujímavú prácu na projektoch pre najvýznamnejšie svetové a európske spoločnosti,
- prácu v mladom kolektíve s profesionálnym prístupom a odborným zázemím,
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie v réžii spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie žiadosti do výberového konania.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.

Uchádzač týmto v zmysle § 17 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti Accace k.s., so sídlom Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, IČO: 35 839 350, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 510/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním,
- základné znalosti mzdovej agendy a spracovania miezd,
- znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni,
- znalosť balíka MS Office na užívateľskej úrovni,
- schopnosť samostatnej práce, logického a analytického myslenia.

Hľadáme spoľahlivého a šikovného juniora, ktorý má záujem pracovať v oblasti spracovania miezd a je ochotný učiť sa nové veci.

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca poradenské služby v oblasti účtovníctva, miezd, korporátneho a daňového poradenstva vrátane outsourcingu v celom regióne strednej a východnej Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accace k.s.
Röntgenova 26
851 01 Bratislava
ID: 2767033   Dátum zverejnenia: 14.10.2016