Payroll Accountant / Mzdová účtovníčka

Accace k. s.

Miesto práce
Röntgenova 26, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov,
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov,
- vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy,
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie,
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.),
- poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach,
- monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy,
- dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy, príp. klientových požiadaviek,
- coaching, vedenie a podpora kolegov na juniorskej pozícii

- ponúkame zaujímavú prácu na projektoch pre najvýznamnejšie svetové a európske spoločnosti,
- prácu v mladom kolektíve s profesionálnym prístupom a odborným zázemím,
- ďalšie odborné vzdelávanie v réžii spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie žiadosti do výberového konania.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.

Uchádzač týmto v zmysle § 6 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti Accace k.s., so sídlom Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, IČO: 35 839 350, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 510/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

spracovanie mzdovej agendy
3

- znalosť pracovnoprávnych otázok a otázok týkajúcich sa sociálneho a zdravotného poistenia,
- minimálne 3 roky praxe v spracovaní mzdovej agendy,
- znalosť a skúsenosti s prácou v mzdových SW - HUMAN výhodou,
- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
- nevyhnutnosťou je skúsenosť so spracovaním miezd pre veľkú spoločnosť (vysoký počet zamestnancov),
- výborné komunikačné zručnosti, schopnosť samostatne pracovať, analytické myslenie

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca poradenské služby v oblasti účtovníctva, miezd, korporátneho a daňového poradenstva vrátane outsourcingu v celom regióne strednej a východnej Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Accace k.s.
Röntgenova 26
851 01 Bratislava
ID: 2761017   Dátum zverejnenia: 11.10.2016