IT obchodník/ Sales manager

Acantha, s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
3500-4000eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Péče o svěřené klienty a poskytování kvalitní obchodní podpory.*
*Aktivní oslovování nových zákazníků a prohlubovaní těchto vztahů.
*Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
*Oslovování a osobní kontakt se zákazníky.
*Příprava nabídek a jejich prezentace.
*Komunikace s týmem - jedná se převážně o IT konzultanty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Exkluzivní platové podmínky.
*Výborné zázemí mezinárodní společnosti a maximální podporu v rozjezdu.
*Celou řadu zaměstnaneckých výhod

Informace o náboru

Požadujeme:
*Zkušenosti v oblasti IT obchodu min. 2 roky.
*Schopnost a zkušenost s jednáním se zákazníky z oblasti telekomunikací, průmyslu, bank, pojišťoven, velkých podniků a nebo státní správy.
*Znalosti a dobrá orientace na poli IT.
*Schopnost udržet si dlouhotrvající vztahy s klienty.
*Znalost AJ na komunikativní úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem, pro kterého obsazujeme pozici Sales managera, je jedna z největších softwarových společností na světě, která poskytuje konzultace a kompletní SW řešení svým klientům.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

A

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Acantha, s.r.o. poskytuje služby nezbytné pro nábor zaměstnanců. Konkrétně se jedná zejména o vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Senovážné nám. 23
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2731888   Dátum zverejnenia: 22.9.2016