Design manufacturing engineer - od 50.000kč

AC Jobs, s.r.o.

Místo práce
Břeclav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Tvorba technické a projektové dokumentace
* Aktualizace a vedení dokumentace v interním systému
* Tvorba a aktualizace kusovníků
* Přímá účast na návrzích a konstrukcích prototypů
* Spolupráce při zavádění nových dílů a celků do výroby
* Spolupráce a komunikace s kolegy na dalších odděleních i v mezinárodním měřítku
* Řízení vlastních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástupní mzda dle zkušeností
* Prémie a bonusy
* Pravidelné navyšování mzdy
* Prostředí moderní, nové výroby
* Flexibilní pracovní doba
* Práce na zajímavých projektech
* Notebook a telefon samozřejmostí
* 25 dní dovolené
* Firemní vzdělávání
* Možnost platového i profesního růstu
* Dotovaná strava v místní kantýně
* Flexipass
* Místo výkonu práce: HODONÍN

Informace o náboru

Máte strojírenské vzdělání a znalosti v oblasti strojní zakázkové konstrukce či vývoje? S přehledem vykomunikujete všechny potřeby a postřehy v anglickém jazyce? Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele se skvělým pracovním týmem? Nedělá Vám problém dojíždět do Hodonína?

Právě hledáme nového kolegu na naše oddělení konstrukce! Představ se mi životopisem a staň se jím právě ty!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SolidWorks - Mírně pokročilý
Autodesk Inventor - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VOŠ/VŠ - strojírenství
* Praxe z oddělení konstrukce výrobní společnosti
* Pokročilá znalost technické, projektové dokumentace
* PC - MS Office, práce s CAD systémy
* AJ - minimální úroveň B2
* Technická zdatnost, systematičnost, proaktivita, pečlivost, iniciace a časová flexibilita
* Chuť dále růst
* Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
* Ochota dojíždět do místa výkonu práce - Hodonín

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.
Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.
Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.
Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4793980  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc