Letuška, Bratislava

ABS Jets, a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme:

LETUŠKU

Pre svoju pobočku na letisku M. R. Štefánika v Bratislave.

POŽADUJEME:

  • Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Orientácia v gastronomii veľkou výhodou
  • Dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho svetového jazyka vítaná
  • Vysokú motiváciu a časovú flexibilitu
  • Reprezentatívny vzhľad a vystupovanie
  • Dobrý zdravotný stav
  • Nefajčiarka
  • Maximálna výška 172 cm (limitovaná výška kabíny lietadla)
  • Bydlisko v Bratislave a blízkom okolí

PONÚKAME:

  • Perspektívne zamestnanie
  • Odpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
  • Bonusy: príspevok na stravovanie, príspevok na penzijné pripoistenie, možnosť využitia prostriedkov z fondu na kultúru, šport a jazykové vzdelávanie
  • Nástup podľa dohody
  • Pracovná zmluva na 1 rok s možnosťou predľženia na dobu neurčitú

Ak máte o pozíciu záujem, prosím zašlite životopis spolu s fotografiou tváre a postavy s motivačným listom a presným údajom o Vašej výške s pomocou tlačidla odpovedať

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2797087  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.