Palubní průvodčí

ABS Jets, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ABS Jets, a.s. hľadá pre svoju pobočku na letisku M. R. Štefánika v Bratislave LE TUŠKU s nástupom IHNEĎ

POŽADUJEME:

  • Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou (preferovaná SŠ s orientáciou na gastro)
  • Orientácia v gastronomii veľkou výhodou
  • Dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho svetového jazyka vítaná
  • Vysokú motiváciu a časovú flexibilitu
  • Reprezentatívny vzhľad a vystupovanie
  • Dobrý zdravotný stav
  • Nefajčiarka
  • Maximálna výška 172 cm (limitovaná výška kabíny lietadla)

PONÚKAME:

  • Perspektívne zamestnanie
  • Odpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív
  • Bonusy: príspevok na stravovanie, príspevok na penzijné pripoistenie, možnosť využitia prostriedkov z fondu na kultúru, šport a jazykové vzdelávanie

NÁSTUP: IHNEĎ

Zasielajte CV s motivačným listom. Do CV prosím uveďte presný údaj o Vašej výške a priložte aktuálne foto.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2339491  Dátum zverejnenia: 24.11.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.