Řidič autobusu

ABOUT ME s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ABOUT ME s.r.o. přijme do pracovního poměru ŘIDIČE / ŘIDIČKU AUTOBUSU pro městskou autobusovou dopravu v systému Pražské integrované dopravy.

Nabízíme

průměrná hrubá mzda 25 000,- Kč,
pravidelné měsíční odměny až 5 000,- Kč,
náborový příspěvek 10 000,- Kč po ukončení zkušební doby,
příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 80,- Kč),
ubytování - hrazeno zaměstnavatelem pro pro mimopražské,
jízdné na MHD Praha - zdarma,
pravidelné školení řidičů - zdarma,
pracovní uniforma (stejnokroj) - zdarma,
očkování - zdarma,
dlouhodobou perspektivní spolupráci,
zánovní autobusy,
osobní přístup a korektní chování,
rozpis služeb na celý měsíc dopředu,
možnost práce i zkrácený úvazek nebo DPČ.

Požadujeme

řidičský a profesní průkaz sk .D,
dopravně psychologické vyšetření (možno přes nás - hrazeno zaměstnavatelem),
výpis z karty obvodního lékaře,
výpis z karty řidiče,
výpis z rejstříku trestu ,
pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli (možno přes nás).

Máte o práci v naší společnosti zájem, chcete se dozvědět více informací? Neváhejte nás kontaktovat na tel. č. 774 998 618 a budeme se na Vás těšit na osobní schůzce!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2725774  Dátum zverejnenia: 15.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.