Servisný technik IT/ správca IS a LAN

ABONUS s.r.o.

Miesto práce
Pri strelnici 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a údržba IS
- správa a inštalácia LAN, zabezpečovacích a kamerových systémov

Zamestnanie v stabilnej firme. Možnosť platového a funkčného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, bezúhonnosť, aktívny vodič

ABONUS s.r.o. je úspešnou a stabilnou IT spoločnosťou, ktorá aktívne pôsobí v oblasti informačných a komunikačných technológii na slovenskom trhu od roku 1999.
Našim mottom a kľúčom k úspechu je poskytovanie prvotriednych služieb s vysokou pridanou hodnotou:
“ABONUS – Informačné a komunikačné technológie s bonusom”

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné IT riešenia – od navrhnutia a realizovania IT infraštruktúry, dodávky hardware a software, cez audity súčasných IT riešení a bezpečnosti, konzultácie, servis, školenia až po externú správu IT. Našimi zákazníkmi sú najmä nadnárodné spoločnosti pôsobiace v SR aj zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2608082  Dátum zverejnenia: 14.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou