Office Manager/Asistentka

ABONUS s.r.o.

Miesto práce
Pri strelnici 27, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je zabezpečenie chodu spoločnosti po administratívnej stránke:
- práca s došlou a odoslanou poštou, jej prerozdelenie zodpovedným
pracovníkom,
- hospodárska korešpondencia, vybavovanie mailovej komunikácie,
- spracovanie podkladov pre účtovné a mzdové oddelenie
- vedenie pokladne, sledovanie pohybov v banke, vystavovanie faktúr
- kontakt s klientmi spoločnosti,
- zápisy stretnutí a porád,
- organizovanie termínov stretnutí vedenia spoločnosti, príprava podkladov na
stretnutia vedenia, riadenie kalendára,
- dohľad nad plnením termínov a úloh spoločnosti,
- práca s textom (pravopisné korektúry a štylistika) a príprava dokumentov a ponúk,
- vykonávanie dennej operatívy,
- zabezpečenie chodu kancelárie - objednávanie kancelárskych potrieb...,
atď

Informácie o výberovom konaní

Uveďte Vaše skúsenosti pre jednotlivé oblasti:
1. Administratíva
2. Základy ekonomiky
3. Asistentské práce
Svoj životopis posielajte s možným termínom nástupu a očakávanou výškou nástupného platu. Informovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia vo výberovom konaní a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme bezúhonnosť, čestnosť, dochvíľnosť, pracovitosť.
Dôležitá je samostatnosť, dobrá znalosť gramatiky slovenského jazyka, vedieť si organizovať pracovný čas a dodržiavať termíny.
Príjemné vystupovanie, ústretovosť a kolegialita.

Spoločnosť ABONUS je úspešnou a stabilnou IT spoločnosťou, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Firemnú kultúru spoločnosti ABONUS vytvára dynamický, odborný, priateľský a nefajčiarsky kolektív. Zabezpečujeme riešenia v oblasti informačných a komunikačných technológií od návrhu, projekcie, dodávky, realizácie až po servis a správu:
- hardware
- počítačové siete, zabezpečovacie a kamerové systémy
- dátové centrá
- IT outsourcing
- technické zabezpečenie budov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Pri strelnici 27
821 04 Bratislava
ID: 1222958   Dátum zverejnenia: 16.11.2016