Dispečer/ka (ponuka vhodná aj pre absolventov)

ABONEX, s.r.o.

Markušovská cesta 1, 052 01 Spišská Nová Ves, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Termín nástupu dohodneme.
Mzdové podmienky (brutto)
Info pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa realizovať v oblasti obchodu? Máš záujem o stabilné zamestnanie v serióznej spoločnosti a priateľskom kolektíve? U nás má priestor každý. Táto práca je vhodná pre mužov a rovnako aj pre ženy, ktorí nemusia mať predchádzajúcu prax v dopravnej oblasti. Všetko Ťa postupne naučíme. U nás máš možnosť zistiť svoje obchodné zručnosti, vytrvalosť a získať aj primerané rastúce ohodnotenie. Máme záujem o ľudí, ktorí chcú na sebe a na svojom odmeňovaní pracovať dlhodobo, pretože táto práca prináša výsledky už po pár mesiacoch. Ak Ťa zaujala naša ponuka a spĺňaš naše jazykové požiadavky, pošli žiadosť a životopis na e-mail: [email protected].

Náplň práce v skratke:
- zabezpečovanie prepráv pre zahraničných a tuzemských klientov na základe ich požiadaviek a potrieb,
- každodenné telefonické vyhľadávanie a získavanie zákazníkov v cudzom jazyku,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- vybavovanie objednávok,
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv,
- flexibilná a aktívna práca v kancelárii,
- komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu a e-mailom.

Naši súčasní zamestnanci oceňujú najmä tieto výhody a benefity:
- zvyšujúci sa systém odmeňovania, pravidelne včas vyplatená mzda, pravidelné polročné odmeny,
- dobrý pracovný kolektív a seriózny prístup nadriadených,
- pohyblivá pracovná doba, neobmedzovanie v práci a možnosť aj práce z domu,
- využívanie cudzích jazykov, možnosť sa vzdelávať aj v ďalších cudzích jazykoch,
- komplexné zaučenie na pozíciu Dispečer aj keď nový zamestnanec nemá prax v dopravnej oblasti.

NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÝCH DISPEČEROV DO NÁŠHO TÍMU, pretože máme kde rásť! Náš inzerát môžeš vidieť na portáli www.profesia.sk pravidelne, pretože máme stály záujem nájsť schopných a úspešných ľudí, ktorí majú záujem o stabilnú prácu.
Ak spĺňaš naše jazykové požiadavky, neváhaj a prihlás sa na výberové konanie „DISPEČER“ v spoločnosti ABONEX, s.r.o.
Do výberového konania sa prihlásiš kliknutím na ikonu Poslať životopis spoločnosti pod inzerátom.
V prípade, že Ti nepríde potvrdzujúci e-mail od našej spoločnosti o prijatí Tvojej žiadosti a životopisu, informuj sa na nižšie uvedených kontaktných údajoch.
Sleduj, prosím, svoju e-mailovú schránku. Niekedy sa doručená správa môže zobraziť aj v priečinku Spam. Na začiatku výberového procesu komunikujeme najmä prostredníctvom e-mailu. Veľa šťastia na výberovom konaní :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zaškolíme Ťa na pozíciu. Nie je nutné mať prax v doprave. Vhodné aj pre absolventov.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládanie anglického jazyka - podmienkou,
- prípadná znalosť aj talianskeho alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou,
- logické myslenie,
- chuť ďalej sa vzdelávať - cudzie jazyky aj odborne,
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie,
- záujem o obchod a dopravu,
- čestnosť a zodpovednosť v práci.

ABONEX, s.r.o. zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu. Máme tradíciu od roku 1995 a pracujeme podľa normy ISO 9001 už viac ako 20 rokov. V súčasnosti poskytujeme aj služby leteckej, námornej a kombinovanej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2583638  Dátum zverejnenia: 29.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Info pri osobnom pohovore