Dispečer/ka

ABONEX, s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
vždy k 1. dňu v mesiaci, ale je možná aj dohoda.
Mzdové podmienky (brutto)
Info pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prepráv pre zahraničných a tuzemských klientov na základe ich požiadaviek a potrieb,
- každodenné telefonické vyhľadávanie a získavanie zákazníkov v cudzom jazyku,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- vybavovanie objednávok,
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv,
- flexibilná a aktívna práca v kancelárii,
- komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailom, faxom...

Chcete sa realizovať v oblasti obchodu? Máte záujem o stabilné zamestnanie? U nás máte možnosť zistiť svoje obchodné zručnosti aj pracovať v stabilnej spoločnosti! Máme záujem o ľudí, ktorí chcú na sebe a na svojom odmeňovaní pracovať dlhodobo, pretože táto práca je určená pre "bežcov na dlhé trate".

Výhody:
- možnosť denného využívania cudzieho jazyka,
- dlhodobá profesionálna príležitosť v prostredí prosperujúcej firmy,
- výška platu je závislá od Vášho výkonu,
- komplexné zaučenie na pozíciu Obchodník - dispečer,
- možnosť získať nové odborné skúsenosti,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- nadštandardné odmeňovanie za nadpriemerné výsledky.

I N F O R M Á C I E O V Ý B. K O N A N Í Č Í T A J T E P O Z O R N E !
NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÝCH OBCHODNÍKOV – DISPEČEROV DO NÁŠHO TÍMU! NÁSTUP NOVÝCH ČLENOV TÍMU JE VŽDY K 1. DŇU V MESIACI... Náš inzerát môžete vidieť na portáli www.profesia.sk počas celého roka, pretože máme stály záujem nájsť schopných a úspešných ľudí, ktorí majú záujem o stabilnú prácu.
Ak máte záujem o stabilné zázemie slovenskej spoločnosti, chcete sa zdokonaliť v obchodných praktikách, neváhajte a prihláste sa na výberové konanie „OBCHODNÍK/ČKA – DISPEČER/KA“ v našej spoločnosti.
Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste do výberového konania kliknutím na ikonu Poslať životopis spoločnosti pod inzerátom.
V prípade, že Vám nepríde potvrdzujúci e-mail o prijatí Vašej žiadosti a životopisu, informujte sa na nižšie uvedených kontaktných údajoch.
Sledujte, prosím, svoju e-mailovú schránku. Niekedy sa doručená správa môže zobraziť aj v priečinku Spam. Na začiatku výberového procesu komunikujeme najmä prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zaškolíme Vás na pozíciu. Vhodné pre absolventov.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívne ovládanie anglického jazyka - podmienkou,
- prípadná znalosť aj talianskeho jazyka na komunikatívnej úrovni - výhodou,
- logické myslenie,
- chuť ďalej sa vzdelávať - cudzie jazyky aj odborne,
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie,
- schopnosť zvládnuť aj odmietnutie v obchode,
- čestnosť a zodpovednosť v práci.

ABONEX, s.r.o. zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu. Máme tradíciu od roku 1995 a pracujeme podľa normy ISO 9001 už viac ako 20 rokov. V súčasnosti poskytujeme aj služby leteckej, námornej a kombinovanej dopravy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1803213  Dátum zverejnenia: 25.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Info pri osobnom pohovore