Можливість для людей з України

Brigáda v e-shope - Skladový operátor pre balenie objednávok

abc-zoo s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.- pre našich brigádnikov ponúkame základnú odmenu 6,-€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent a baví ťa pracovať v príjemnom kolektíve a v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti?
Považuješ sa za iniciatívneho, fyzicky zdatného, aktívneho a pozitívneho človeka?
Ak si odpovedal ÁNO, tak potom hľadáme práve teba.

POZOR!  jedná sa o prácu cez pracovné dni, predovšetkým v PONDELOK!

Budeme od teba požadovať, aby si balil tovar podľa objednávok pre našich zákazníkov. Hľadáme baliča, jedná sa o fyzickú prácu s bremenami, preto práca v našom sklade nie je vhodná pre ženy. O aký tovar sa presne jedná, zistíš ak nahliadneš na náš e-shop :)

Čo ťa presne u nás čaká?

• Práca v modernom prostredí nového skladu s parkovaním priamo pred budovou
• Práca s tovarom, kde tvojom náplňou bude balenie objednávok pre našich zákazníkov
• Skvelá partia kolegov, s ktorými sa nebudeš nudiť :)

Výberové konanie prebieha priebežne. Čakáme na tvoj aktuálny životopis spolu s fotografiou. Tak neváhaj a pridaj sa do tímu expandujúceho slovenského e-shopu. Nepoznáme nemožné, všetko čo potrebuješ k práci v našom sklade ťa naučíme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí nás oslovia svojim životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme iniciatívneho, aktívneho, dôsledného, manuálne zručného, technicky a fyzicky zdatného, ale hlavne pozitívne naladeného človeka.

Čo požadujeme:
• Precíznosť a dôslednosť
• Pozitívnu energiu a elán
• Pracovitosť a flexibilitu
• Sebarealizáciu a ochotu pomôcť svojmu tímu

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4803334  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.