Pracovníčka expedície tovaru, nahrávanie popisov produktov, kontakt so zákazníkmi telefonicky aj písomne v slovenskom jazyku (Ref. č.: EXPSK-01)

ABC-ZOO s.r.o.

Miesto práce
Pod Furčou 7, 040 01 Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné miesto v rámci expedície zásielok a nahrávania nového tovaru. Počítanie tovaru, nahrávanie kódov a popisov výrobkov v slovenskom jazyku. Tlačenie faktúr a sprievodiek, zabezpečenie expedície tovaru. Komunikácia so zákazníkmi na vysokej úrovni - ústne aj písomne. Vyžadujeme dokonalú znalosť slovenského jazyka, ktorá je nutná pri nahrávaní popisov produktov a komunikácii so zákazníkmi. Iná jazyková znalosť vítaná.

Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr, hľadáme pracovníčku s praxou v administratíve. Kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Hľadáme pracovníčku - MAXIMÁLNE počítačovo gramotnú - samostatnú a húževnatú, flexibilnú a trpezlivú na spracovávanie dovezeného tovaru, jeho nahrávanie, naskladnenie, komunikácia cez telefón aj v písomnej forme. Zabezpečenie tlačenia faktúr a sprievodiek pri dennej expedícii... kompletná činnosť pri zabezpečení chodu internetového predaja. Iná jazyková znalosť vítaná.

Internetový predaj chovateľských potrieb, akvaristika, jazierková technika, teraristika, všetko pre psov, mačky a hlodavce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pod Furčou 7
04001 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2732200   Dátum zverejnenia: 21.9.2016