Regionální obchodní ředitel pro SK

ABC Slovenského Hospodárstva, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, Okres Banská Bystrica, Okres Žilina
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
21.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 4000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost ABC Českého hospodářství je největší české a slovenské internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s 20-ti letou tradicí.
Náš tým profesionálů pomáhá firmám lépe prosperovat, a to díky svým dlouhodobým znalostem a zkušenostem.
V současnosti bychom rádi rozšířili svůj tým o komunikativní a cílevědomé kolegy na pozici Regionální obchodní ředitel pro Slovensko .

Vaší náplní práce bude:
- Vybírání, školení a vedení nových kolegů
- Monitoring trhu ve svěřeném regionu
- Samostatné vedení obchodních jednání
- Navazování dlouhodobých vztahů s klienty a péče o ně, konzultace
- Analýzy potřeb klientů a navrhování jejich řešení
- Vedení celého obchodního případu
- Úzká spolupráce v rámci naší společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zajímavou a samostatnou práci v dynamické a trvale se rozvíjející společnosti
- Školení v oblasti marketingu a obchodu na nejvyšší úrovni
- Nadstandardní příjem, vázaný na Váš výkon
- Osobní a profesní růst
- Časovou flexibilitu
- Nástroje potřebné k práci, auto, notebook, internet
- Podporu asistentky
- Po prokázání svých schopností postup na pozici vedoucího obchodní skupiny a dále na pozici obchodního ředitele pro SK

Informace o náboru

Na Váš životopis s fotografií se těšíme na níže uvedeném e-mailu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchodník/vedoucí obchodní skupiny

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme od Vás:
- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na obchodní pozici min 2 roky (prodej pro firemní klientelu)
- Praxe s vedením obchodní skupiny
- Sebedůvěru, energičnost, důvěryhodnost
- Vynikající prezentační dovednosti
- Schopnost zaujmout
- Tah na branku a vytrvalost
- Komunikační dovednosti a cílevědomost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABC Slovenského Hospodárstva je největší slovenské internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s tradicí na slovenském i českém a polském trhu. Posláním ABC Slovenského Hospodárstva je zvýšit prodej a vytvořit pro naše klienty nové obchodní příležitosti. V současnosti rozšiřujeme náš obchodní tým na Slovensku a hledáme manažera s přirozenou autoritou a s praktickými zkušenostmi v obchodě, který povede několikačlenný obchodní tým.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1351117  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 4000 EUR/měsíc