Centrum zdravia a krásy hľadá 7 ľudí na dlhodobú spoluprácu - konzultant/ka

ABC Reklama spol. s r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 65, 059 21 Svit, Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti vonkajšej a vnútornej výživy. Jedná sa o prácu priamo v našom poradenskom centre v BA. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie.. Nie sme kozmetické štúdio, ani nepracujeme s dekoratívnou kozmetikou!! Práca zahŕňa ošetrenie pleti čisto prírodnými produktmi patentovanými ako Inteligentná výživa na pleť + konkrétne poradenstvo. Klienti k nám prichádzajú so žiadosťou poradiť im ako by sa mali denne starať o svoju pleť, ako sa zbaviť akné, pigmentových škvŕn, popraskaných žiliek, mimických vrások, ako sa starať o citlivú pleť, ako môžu čo najdlhšie udržať mladistvý vzhľad pleti a pod.... Odborné znalosti nie sú podmienkou. Hľadáme aktívnych ľudí so správnymi pracovnými návykmi, ktorých by tento obor bavil a majú čas.

Výhody:
- možnosť vybrať si oblasť v ktorej budem pôsobiť (kompletné zaškolenie)
- kariérne uplatnenie
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 450 eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 67eur. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na [email protected] Inak ma kontaktujte na 0905905561 (v čase od 8.00 do 14.00 hod. cez pracovné dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Využívanie kozmetiky SKIN
ID: 2348426  Dátum zverejnenia: 1.12.2015