Elektrikár / Elektromontér (Ref. č.: 28022017)

ABC Elektroinštalácie s.r.o.

Miesto práce
Haanova 10, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
03.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
700-1000 NETTO nie Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce ,sú elektroinštalačné práce v bytoch , rodinných domoch v rámci západného Slovenska. Táto práca obnáša komplet elektroinštalačné činnosti spojene s realizáciou zákaziek podľa požiadaviek klienta.
Hľadáme ľudí ktorí s touto činnosťou majú skúsenosti a radi by mali stabilný celoročný príjem .
Práca obnáša hrubé elektroinštalačné práce, hlavné elektroinštalačné práce, čítanie projektovej dokumentácie, zapájanie rozvádzačov / zásuviek / vypínačov / svetiel , odstraňovanie závad a iné činnosti prislúchajúc k tomuto remeslu .

Zaujímavá a rôznorodá práca
Výkonnostné odmeny
Gastrolistky
Firemné oblečenie
Auto
netto 700 - 1000 EUR/mesiac

štruktúrovaný životopis zašlite na info@abcelektroinstalacie.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.4.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyhláška §21-23
Dochvíľnosť
Pracovitosť
Zodpovednosť za zverené náradie a práce
Lojálnosť

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné elektroinštalačné práce týkajúce sa silovej , slaboprúdovej, a inteligentnej inštalácie. Optimalizujeme náklady , navrhujeme riešenia a technológie podľa požiadaviek . Vypracovávame projekty, zabezpečujeme dodávky materiálu , realizujeme samotnú inštaláciu a uvedenie do prevádzky .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Haanova 10
852 23 Bratislava

Kontakt

ID: 2194314   Dátum zverejnenia: 17.3.2017