Elektrikár / Elektromontér (Ref. č.: 30082017)

ABC Elektroinštalácie s.r.o.

Miesto práce
Haanova 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť rozširuje svoj kolektív o dvoch nových členov Elektrikárov ich
hlavnou náplňou práce ,sú elektroinštalačné práce v bytoch , rodinných domoch v rámci západného Slovenska. Táto práca obnáša komplet elektroinštalačné činnosti spojene s realizáciou zákaziek podľa požiadaviek klienta.
Hľadáme ľudí ktorí s touto činnosťou majú skúsenosti a radi by mali stabilný celoročný príjem .
Práca obnáša hrubé elektroinštalačné práce, hlavné elektroinštalačné práce, čítanie projektovej dokumentácie, zapájanie rozvádzačov / zásuviek / vypínačov / svetiel , odstraňovanie závad a iné činnosti prislúchajúc k tomuto remeslu .

Ohodnotenie je individuálne pre zamestnancov na TPP 700 - 1100eur Netto
Pre živnostníkov podľa (dohody)

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis zašlite na
info@abcelektroinstalacie.sk
Uchádzači ktorí zodpovedajú požiadavkám budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyhláška §21-23
Dochvíľnosť
Pracovitosť
Zodpovednosť
Lojálnosť
Je to fyzicky náročná práca vhodná len pre šikovných elektrikárov.

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné elektroinštalačné práce týkajúce sa silovej , slaboprúdovej, a inteligentnej inštalácie. Optimalizujeme náklady , navrhujeme riešenia a technológie podľa požiadaviek . Vypracovávame projekty, zabezpečujeme dodávky materiálu , realizujeme samotnú inštaláciu a uvedenie do prevádzky .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Haanova 10
852 23 Bratislava
ID: 2194314   Dátum zverejnenia: 12.7.2017