Obchodný manažér- robotika

ABB, s.r.o.

Rozvojová, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 000 EUR/mesiacMzda: od 2000 brutto + ročný bonus do 40%. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení robotiky pre Vás otvárame príležitosť dosahovať obchodné ciele na pozícii Obchodný manažér/ manažérka.

Aké budú tvoje úlohy?

- Tvorba obchodnej stratégie vedúcej k dosiahnutiu stanovených cieľov

- Predaj produktov a komplexných riešení na mieru v oblasti robotiky a automatizácie

- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a nových zákazníkov

- Príprava technických riešení v spolupráci s aplikačným oddelením a následne cenových ponúk

- Aktívna práca s CRM databázou zákazníkov a obchodných príležitostí

- Podieľanie sa na príprave marketingových kampaní a zákazníckych akcií

- Zodpovednosť za znalosť trhu a vývojových trendov

- Reprezentácia spoločnosti voči externému prostrediu

• Práca s najmodernejšími technológiami

• Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely

• Bonus v závislosti od splnenia cieľov

• Príspevok na DDS zo strany zamestnávateľa

• Rodičovský bonus

• Bonus za lojalitu

• Finančný príspevok pri darovaní krvi

• Cafeteria benefitný program

• Príspevok na stravné nad rámec zákona

• Flexibilný pracovný čas

• Možnosť práce na Home Office

• Sick days

• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení

• Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party, Opekačka)

• Dni voľna pri významných životných udalostiach(narodeniny, narodenie dieťaťa, svadba)

• Asistenčná linka pre zamestnancov/Psychológ na telefóne

• Ovocie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• SŠ, alebo VŠ vzdelanie

• Minimálne 5 rokov praxe v oblasti predaja technických produktov/ služieb

• Plynulá znalosť slovenského jazyka

• Znalosť anglického jazyka – mierne pokročilý

• Dobré komunikačné schopnosti

• Znalosť práce s PC, MS Office

• Aktívny vodič + ochota cestovať po regióne Východného Slovenska

• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti na vysokej úrovni, reprezentatívne vystupovanie

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4793989  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac