Servisný technik - Robotika

ABB, s.r.o.

ABB pobočka v Bratislave, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho servisného tímu pre robotiku (viac info na: http://new.abb.com/products/robotics/sk) hľadáme šikovného servisného technika, ktorý bude poskytovať servisnú podporu pre našich zákazníkov v oblasti priemyslu a výroby, inštaláciu, údržbu a opravy našich ABB robotov a zariadení.

Vaše konkrétne úlohy:
- poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov,
- zabezpečovať školenia zákazníkov na mieste a podľa potreby poskytovať inštalačné a poradenské služby,
- zodpovedať za aktívnu znalosť ABB produktov v danej oblasti,
- zabezpečovať realizáciu, montáž, oživenie zákaziek, opravy a servisné zásahy (vrátane hotline výjazdov),
- zabezpečovať servis a servisnú podporu,
- zabezpečovať komunikáciu so zákazníkmi aj dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku,
- zabezpečovať podklady k fakturácii servisných zákaziek,
- zúčastňovať sa realizácie a testovania nových technológií,
- spolupracovať pri tvorbe plánu rozvoja servisných aktivít u existujúcich zákazníkov,
- zodpovedať za prísne dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov pri výkone svojej práce.

ABB Vám ponúka nasledovné výhody:
- práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na Slovenskom trhu
- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- dotované stravné lístky nad rámec zákona
- univerzálne poukážky
- "Member gets Member": odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- notebook s mobilným pripojením

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite nám prosím Váš profesijný štruktúrovaný životopis ako reakciu na uvedený inzerát.

Prihlásením sa do výberového konania dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z po dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, servis, údržba elektrotechnických zariadení

Počet rokov praxe

3

- SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou
- platná vyhláška par. 22 - samostatný elektrotechnik
- AJ na mierne pokročilej úrovni
- skúsenosti so servisom elektrotechnických zariadení a s robotmi ABB (či inými značkami) min. 3 roky
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod stresom, technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- ochota držať "hotline" - pracovnú pohotovosť
- ochota práce nadčas a výjazdov aj mimo pracovnej doby
- VP skupiny B, aktívny vodič = servisné zásahy v primárne región západného Slovenska, ale aj v rámci celej SR (miesto práce v Bratislave)

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3165700  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou