Aplikačný inžinier robotika -pracuj s ABB - sme svetový líder v robotike

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava technických a funkčných návrhov robotizovaných aplikácií a pracovísk:

layouty robotizovaných pracovísk v AutoCad
simulácie robotizovaných pracovísk v RobotStudio
komponenty robotizovaných pracovísk, nástrojov robotov a príslušenstva v SolidWorks
elektroschémy robotizovaných pracovísk v EPLANe

Samostatné vytváranie cenových kalkulácií a rozpočtov robotizovaných aplikácií a pracovísk

Vytváranie a zostavovanie technickej špecifikácie použitia ABB robotov u zákazníka

Organizovanie a vedenie technických a obchodných stretnutí s dodávateľmi a zákazníkmi vo fáze návrhu projektu pri definovaní technickej a funkčnej špecifikácie dodávky robotizácie pre zákazníka

Spolupráca so zodpovedným obchodným manažérom pri technickom návrhu obchodných ponúk

Výkon záručného a pozáručného servisu na dodaných robotizovanych projektoch

Samostatné vykonávanie odborných školení - programovanie robotov - zaúčanie našich zákazníkov

Spolupráca s našimi seniormi v danej oblasti pri návrhoch a riešeniach pre Marketingové aktivity výstavy, semináre v robotike

ABB Vám ponúka nasledovné výhody:
- práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na Slovenskom trhu
- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- príspevik na DDP zo strany zamestnávateľa
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- dotované stravné lístky nad rámec zákona
- univerzálne poukážky
- "Member gets Member": odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- notebook s mobilným pripojením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

záujem o robotiku, zodpovednosť, flexibilita, analytické myslenie, schopnosť pracovať pod tlakom, platná vyhláška par. 22 - samostatný elektrotechnik

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3023761  Dátum zverejnenia: 25.7.2017