HR Generalist/Junior HR Business Partner (kód KH)

ABB s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako súčasť lokálneho HR tímu budete pracovať pod supervíziou Country HR Business Partnera a Vašimi hlavnými úlohami bude:

- zastrešovať administratívno-personálne činnosti HR oddelenia (napr. príprava podkladov k pracovným zmluvám, spracovanie nástupov/výstupov zamestnancov, kompletizácia podkladov pre mzdy, kontrola personálnych dát v systéme, atď.) v úzkej spolupráci s centrom zdieľaných personálnych služieb
- administrovať proces ročného hodnotenia zamestnancov, ročnej úpravy miezd, bonusových kritérií a vzdelávania pre celú spoločnosť v interných systémoch
- spolupracovať na zefektívňovaní a štandardizácii existujúcich personálnych procesov, pripravovať projektovú dokumentáciu a rôzne pracovno-právne podklady podľa zadania
- pripravovať personálne reporty, analýzy a prezentácie podľa zadania
- byť kontaktnou osobou pre nižší líniový manažment a zamestnancov vo veci riešenia rôznych pracovno-právnych a personálnych otázok
- komunikovať s tretími stranami vo zverených oblastiach (úrady, inštitúcie, vzdelávacie inštitúcie, agentúry)

Požadujeme:
- VŠ vzdelanie z oblasti ekonómie, alebo HR
- Min. 2 roky skúseností v oblasti ľudských zdrojov z interného prostredia, najlepšie z mezinárodnej spoločnosti
- Výbornú znalosť MS Office (Excel, PowerPoint)
- Znalosť AJ na pokročilej úrovni podmienkou
- Pokročilú znalosť zákonníka práce a súvisiacich predpisov
- Znalosť SAP výhodou
- Výborné komunikačné schopnosti, prozákaznícky prístup
- Proaktivitu, samostatnosť, koncepčné myslenie, organizačné schopnosti, produktívnu prácu s prioritami

- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti, otvorenú firemnú kultúru podporujícu rast talentov, vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
- Možnosť samostatne pracovať na rozvoji HR procesov a účastniť sa strategických rozhodní
- Zaujímavé firemné benefity

Ponúkame:

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlite životopis v anglickom jazyku na adresu: [email protected],
Kontakt: Kristína Hrdová, 00420 734 787 258

Zaslaním Vašeho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných dát a ich uchovanie v personálnej evidencii ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, nejdlhšie však jeden rok od zaslania.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2539664  Dátum zverejnenia: 29.4.2016