Servisní Technik - VN a VVN zariadení

ABB s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do oddelenia servisu VN a VVN zariadení, hľadáme kandidáta na pozíciu sevisného technika. Nový kolega bude zodpovedať za zastrešenie technického zásahu a zabezpečenie technických služieb zákazníkom v súvislosti s používaním, prevádzkovaním a údržbou NN, VN a VVN elektroenergetických zariadení a výrobkov na Slovensku ale i v zahraničí.

- Servis, údržba, opravy, diagnostika a servisná podpora elektroenergetických N a VVN zariadení
- Správa a zodpovednosť za technologický postup pri realizácii servisných zákazok a projektov
- Zabezpečenie šéfmontáže, funkčné skúšky a oživenie elektroenergetických zariadení VN a VVN zariadení
- Príprava, organizácia a realizacia predkomplexných a komplexných skúšok dodávaných zariadení a realizovaných zákazok
- Zabezpečenie časovej a vecnej koordinácie servsinej zákazky so zákazníkmi

- Zázemie etablovanej nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť pracovať na zaujímavých medzinárodných projektoch
- Ročné bonusy v závislosti od splnenia stanovených cieľov
- 13.plat

Ak Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom procese prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vašeho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania počas doby výberového procesu, najdlhšie však jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, energetický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ elektrotechnického smeru se zameraním na elektroenergetiku alebo silnoprúd
- Prax min. 2 roky
- Spôsobilosť - podľa vyhlášky 508/2009 Z.z., paragraf 21
- Samostatnosť, technická zdatnosť
- Schopnosť aktívne komunikovať so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi a ich technikmi v AJ

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2335864  Dátum zverejnenia: 20.11.2015