Obchodný manažér pre servis - Slovensko

ABB s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budovanie, rozširovanie a upevňovanie obchodných vzťahov so zákazníkmi v rámci SR
• aktívne vyhľadávanie nových príležitostí pre predaj servisných služieb v oblasti VN a VVN
• vypracovanie a predkladanie ponúk, vrátane cenovej kalkulácie, cash-flow a analýzy rizík
• účasť v tendroch, vyjednávanie a uzatváranie obchodných a servisných zmlúv
• Plnenie nastavených cieľových parametrov, hlavne v oblasti plánu objednávok a zisku
• Prezentovanie servisného portfólia u zákazníkov, na lokálnych výstavách
• Spracovanie obchodnej agendy súvisiacej s pracovným zaradením

• zázemie etablovanej nadnárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• možnosť osobného a profesijného rastu a rozvoja
• práca v mladom a dynamickom kolektíve, možnosť pracovať na zaujímavých zákazníckych projektoch
• ročné bonusy v závislosti od splnenia stanovených cieľov a 13. plat
• firemné spoločenské akcie
• služobný automobil s možnosťou využitia aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón
• flexibilita a samostatnosť pri organizovaní pracovného času v regióne

V prípade, že Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však jeden rok od ich zaslania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Ukončené VŠ vzdelanie, prípadne SŠ vzdelanie (zameranie Elektroenergetika, silnoprúdová elektrotechnika)
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk – aktívne
• Počítačové znalosti - používateľ: MS Office – užívateľ, Outlook – užívateľ, Internet - užívateľ
• Vodičský preukaz skupiny B, aktívna vodičská prax
• Predošlé pracovné skúsenosti na pozícii Obchodný manažér
• Min. 3 roky aktívneho predaja, prednostne technicky orientovaná oblasť predaja.
• Prax v segmente elektroenergetika, elektrotechnika nie je podmienkou, je vítaná
• Veľmi dobré komunikačné, organizačné a vyjednávacie schopnosti
• Proaktívny, zákaznícky orientovaný prístup.

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1914752  Dátum zverejnenia: 31.10.2014