Senior elektroprojektant - rozváděče NN

ABB s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• projektování a konstruování rozváděčů NN
• technické vyjasnění projektu se zákazníkem
• návrhy technického řešení a výběr přístrojové náplně
• vytváření projektové / výrobní dokumentace
• technická podpora výroby a obchodního oddělení
• jednání se zákazníky a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřená firemní kultura podporující růst talentů
• práce s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
• spolupráce na mezinárodních projektech
• široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Informace o náboru

Pokud Vás do 3 týdnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ elektrotechnického směru (obor silnoproud výhodou)
• praxe v oboru podmínkou
• znalost z oblasti „napájení a řízení technologie“
• uživatelská znalost práce na PC: MS Office, AutoCAD (znalost E-plan nebo jiný EL.software - výhodou)
• pokročilá znalost AJ - slovem i písmem
• kreativní a proaktivní přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost , ale i schopnost práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1801912  Dátum zverejnenia: 29.9.2014