Inženýr pro uvádění elektr. zařízení VN do provozu

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tuto pozici obsazujeme pro Inženýrské centrum ABB Ostrava, součást divize Procesní automatizace ABB, jenž provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě a zaměstnává více než 200 zaměstnanců.

Náplní Vaší práce bude:
Jako inženýr pro uvádění do provozu v CZOPC budete odpovědný za zprovoznění vn transformátorů, spínačů, ochran a dalšícho produktů ABB a externích dodavatelů. Budete se také účastnit testování a budete odpovědný za přejímací testy v provozech u koncového zákazníka (SAT). Občas budete podporovat koncového zákazníka při náběhovém provozu. Naši zákazníci dodávají pohonové sestavy do provozů metalur-gických, důlních, papírenských a petrochemických, na ropné těžní plošiny, lodě atd.
• uvádění do provozu transformátorů, spínačů, motorů atd.
• montáž a kontrola rozhraní mezi ABB a externími systémy
• identifikace technických vylepšení ve vazbě na obsah kontraktu a realizace úspěšných řešení
• technické vyjasňování se subdodavateli a koncovým zákazníkem
• komunikace se všemi podílejícími se partnery
• vykonávání přejímacích testů (SAT) jménem ABB zákazníka
• aktivní práce v rámci celého projektového týmu
• vytváření technické dokumentace v souladu s požadavky ABB a koncových zákazníků

Příklady úkolů uvedení do provozu
• povrchové doly
• teplá válcovna hliníku
• ropná těžní plošina
• petrochemický provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost profesního růstu
• zázemí silné mezinárodní společností
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• práci na zajímavých zahraničních projektech
• aktivní využití anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování formou stravenek
• mobilní telefon s možností soukromého využití
• notebook
• možnost práce v režimu home office
• bonusovy systém nad rámec základní měsíční mzdy
• cafeterii
• možnost dočasného firemního ubytování

Informace o náboru

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vhodné vzdělání, Bc./Ing. v oboru elektro je upřednostňováno
• komplexní znalosti průmyslových elektrických systémů a zařízení vn
• zkušenosti s instalací a uváděním do provozu v provozech
• zkušenosti z průmyslových segmentů a znalost ABB produktů výhodou
• schopnost komunikovat v anglickém jazyce
• schopnost pracovat v mezinárodním týmu
• schopnost pracovat samostatně ale i v týmu
• flexibilita při častých služebních cestách do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1433680  Dátum zverejnenia: 30.12.2014