Strojní konstruktér (kód_AB04)

ABB s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do divize výrobků pro energetiku, která se zabývá především výrobou a dodávkami rozvoden a přístrojů vvn, rozvoden, rozváděčů a přístrojů vn, ochran pro energetiku a průmysl, přístrojových transformátorů a senzorů, výkonových a distribučních transformátorů a v oblasti služeb poskytuje modernizaci, opravy, poradenství, diagnostiku, servisní aktivity a hotline, hledáme nového kolegu do oddělení konstrukce atypů v lokalitě Brno.

Náplní Vaší práce bude:
• vytváření výrobní dokumentace pro nestandardní strojní díly v rozváděčích vysokého napětí v Solidworks
• modifikace často již existujících vzorů, modelování
• spolupráce s projektovým manažerem, dílnou a někdy i přímo se zahraničními zákazníky při vyjasňování zadání
• spolupráce na řešení problémů vzniklých při výrobě a zkoušení projektů a odstranění nalezených nedostatků
• spolupráce při vývoji nových výrobků a na změnách zavedených výrobků s vývojovým centrem

Zaměstnanecké výhody, benefity

A my Vám za to na oplátku nabízíme:
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• samostatnou práci na řízení zakázek
• spolupráci se zahraničními klienty
• odborné i jazykové vzdělávání
• prostor pro seberealizaci a možnost profesního rozvoje
• příjemný kolektiv
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zkrácená pracovní doba apod. )

Informace o náboru

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu [email protected], další volné pozice naleznete na www.abb.cz/kariera.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kandidáti na tuto pozici musí prokázat:
• SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo elektro (silnoproud) směru
• zájem o oblast elektro; znalosti v silnoproudu velkou výhodou
• výhodou je vyhl. 50 § 6
• znalost rozváděčů vn výhodou
• kreativní a proaktivní přístup k práci
• uživatelská znalost práce v Solidworks nebo podobném 3D
• středně pokročilá znalost AJ podmínkou
• komunikativnost, samostatnost a schopnost práce v týmu

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1237587  Dátum zverejnenia: 14.5.2012