Bezpečnostný pracovník CCTV

ABAS SR Management s. r. o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/hod. garantovaný + odmena 3,79€ za každý záchyt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ABAS SR Management s. r. o., s dlhodobou pôsobnosťou prijíma do pracovného pomeru zamestnancov
Požadujeme
- monitorovanie činnosti osôb v uzavretom priestore za účelom odhaľovania a
zamedzovania odcudzenia tovaru
- prax s CCTV
- skúsenosti v oblasti záchytov pri trestnej činnosti ( pri pohovore uveďte vaše praktické
skúsenosti - techniku v oblasti záchytov pri trestnej činnosti, vaše dosiahnuté výsledky v
poslednom období, návrhy a nové riešenia)
- Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania
(typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej
prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“)
- čistý odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť
Miesto výkonu práce:
- Prievidza - 0910 835 135

V prípade záujmu o prácu volajte na uvedený telefonický kontakt

- stabilné zamestnanie
- motivácia formou benefitou 3,79€ za každý záchyt pri trestnej činnosti
- práca so špičkovou kamerovou technikou
- progresívne pracovné prostredie - podpora nových techník
- zaujímavé platové ohodnotenie v rámci regionu
- práca pre zahraničnú spoločnosť, ktorá je jednotkou v oblasti stavebnín a potrieb pre domácich majstrov a domácností

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- samostatnosť
- zodpovednosť
- časová flexibilita
- vnútorná stabilita
- práca CCTV

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2578425  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50€/hod. garantovaný + odmena 3,79€ za každý záchyt