Vedúci regionálnej oblasti

ABAS SR Management s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná zodpovednosť za chod regiónu
- vedenie školení a kontrola pracovníkov na zverených zákazkách
- pravidelná kontrola zamestnancov, plánovanie smien
- vyhľadávanie a získavanie nových zamestnancov
- spoluúčasť na náboroch a výberových konaniach
starostlivosť a udržiavanie vzťahov s inzerujúcimi klientmi vo
zverenom regióne
- rokovania s predstaviteľmi klientskych firiem
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- zázemie stabilnej spoločnosti
- perspektíva odborného, kariérneho a platobného rastu
- zaujímavé motivačné ohodnotenie
- práca v profesionálnom kolektíve
- firemné školenia
- služobný automobil, telefón, notebook

Profesijné životopisy s uvedením o prácu v ktorom regione sa zaujímate zasielajte na uvedené kontaktné údaje. Po ukončení termínu výberového konania spoločnosť bude kontaktovať uchádzačov, ktorí vyhovujú stanoveným podmienkam

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, časová flexibilita , organizačné a riadiace
schopnosti
- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S" alebo P
- prax na uvedenej pozícii podmienkou

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2537655  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou