Čašníčka

AB Tour,s.r.o.

Hotel Sasanka, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vítanie a usádzanie hostí, servírovanie a obsluhovanie, príprava hotelových raňajok, komunikácia s hosťami, dohľad nad čistotou stolov a celého priestoru reštaurácie, dopĺňanie bufetových stolov v prípade potreby

možnosť ubytovania

Životopisy prosíme zasielať na mail: [email protected]. Uchádzačov budeme volať na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, ovládanie práce s registračnou pokladňou, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilita.

Hotelová činnosť, poskytovanie hotelových a reštauračnych služieb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2786609  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacpríplatky za soboty, nedele, sviatky