Reagujte bez životopisu

VPL lékař do privátní ordinace

AB MEDI s.r.o.

Místo práce
Kuklenská 2221, Brno-Židenice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám VPL lékaře pro zavedenou a nadstandardně vybavenou ordinaci (ultrazvuk, odběrová místnost s laboratoří) v Brně Židenicích. Nejedná se o síť, ale rodinnou firmu. Práce na hlavní pracovní poměr (30 hod/týdně). Nabízím možnost i zkráceného úvazku. Nástup je možný dle dohody.

Co od Vás očekáváme:

  • Lékař s atestací (L3)
  • Komunikativnost, empatii, spolehlivost
  • Práce na PC (zkušenost se SW SmartMEDIX je výhodou)

Co Vám nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Různorodá náplň práce (kurativa, prevence, závodní péče)
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • NB nebo tablet iPad Pro (v závislosti na potřebě pro výkon práce)
  • Finanční a časový příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění s investiční variantou
  • Podpora administrativního a organizačního chodu ordinace

V případě zájmu nebo bližších informací mě kontaktujte odpovědí na tento inzerát, nebo telefonicky na níže uvedené číslo.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4790474  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc