Objektový manažér

AB Facility s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a koordinuje chod pridelenej zákazky / prideleného objektu.
Komunikuje so zákazníkom v zmysle dosiahnutia jeho spokojnosti.
Zabezpečuje personálne, technické a materiálové zabezpečenie zákazky. Predkladá mzdové a fakturačné podklady, objednávky a cenové ponuky.
Zodpovedá za spokojnosť jednotlivých zákazníkov, dodržanie stanoveného plánu a za celkovú rentabilitu pridelenej oblasti / zákazky.
Riadi tím upratovačov a aktívne sa podieľa na vyhľadávaní nových záujemcov o prácu.
Riadi zákazky vo viacerých mestách (aktívny vodič, cestovanie).
Práca v internom systéme a aktívne riadenie zákaziek prostredníctvom sledovania nákladov spojených s chodom danej prevádzky.

Do výberového kola budú zaradení len tí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.
Kontaktovať budeme z časových dôvodov len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Administratívne a ekonomické znalosti

Jednoduché účtovníctvo - základy
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Korektné vystupovanie, schopnosť vychádzať so zákazníkmi i zamestnancami, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, všímavosť, kreativita, samostatnosť, lojalita k firme a osobný vzťah k práci, asertivita.
Prax v danom odbore výhodou.

Spoločnosť AB Facility s.r.o. poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Einsteinova 21
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Sojáková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2427454   Dátum zverejnenia: 16.11.2016