Vedoucí personálního a mzdového oddělení/Bratislava-HS001

AB Facility a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás práce s lidmi? Máte prokazatelné zkušenost s práci v personalistice a současně znáte problematiku mzdového účetnictví?

Do velké nadnárodní firmy v působící v oblasti služeb hledáme dynamickou a komunikativní osobnost ochotnou a schopnou převzít a zodpovědně spravovat svěřenou část personální oblasti.

Náplň práce:

  • Pracovně právní agenda – nástupy, výstupy, změny v pracovním poměru, řešení pracovně právních záležitostí, poradenství managementu společnosti
  • Vedení personální databáze – osobní složky zaměstnanců v tištěné i elektronické verzi
  • Měsíční zpracování mezd pro vybranou skupinu zaměstnanců
  • Odpovědnost za personální procesy – jejich revize, nastavení pravidel a jejich dodržování
  • Metodické vedení mzdové problematiky včetně nastavení jasných pravidel
  • Odpovědnost za oblast BOZP a PO – školení ze zákona, lékařské prohlídky
  • Pravidelný kontroling a reportig z mezd
  • Jednání s úřady veřejné správy - sociální a zdravotní pojišťovny, úřady práce, Inspektorát práce
  • Pracovně – právní poradenství
  • Komunikace a spolupráce s manažery napříč společnosti

Požadavky na uchazeče:

  • Prokazatelná zkušenost min. 5 let v oblasti personální práce a mzdové agendy
  • Výborná znalost Zákoníku práce a předpisů týkající se mzdové oblasti
  • Praxe s náborem zaměstnanců
  • Obecná znalost problematiky školení ze zákona a lékařských prohlídek
  • Schopnost komunikovat napříč celou společností od dělnických profesí po vedení společnosti
  • Schopnost dotahovat věci do konce, systematičnost, analytické myšlení
  • Zodpovědný a důsledný přístup ke svěřené oblasti
  • Aktivní zájem o oblast HR

Osobní předpoklady:

  • Pečlivost, důslednost, systematičnost
  • Ochota, empatie, vstřícnost při komunikaci
  • Asertivita, schopnost udržet si pevné hranice
  • Diskrétnost
  • Schopnost soustředit se a pracovat bezchybně i pod časovým tlakem
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost nebo předpoklady pro vedení týmu
  • Spolehlivost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

• Zázemí nadnárodní společnosti se silným vlastníkem
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování(stravenky)
• Široký prostor pro realizaci dobrých nápadů

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2231713  Dátum zverejnenia: 21.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.