Upratovačka/upratovač

AB Facility s. r. o.

Miesto práce
Voderady alebo Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacie a čistiace práce administratívnych a výrobných priestorov.

- dlhodobá práca
- zabezpečená doprava do/zo zamestnania z okolitých dedín

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre spoločnosť AB Facility s.r.o. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú zlikvidované podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- fyzická zdatnosť

Spoločnosť AB Facility s.r.o. poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Einsteinova 21
851 01 Bratislava
ID: 1319863   Dátum zverejnenia: 12.10.2016