Obchodný manažér / Hunter

AB Facility s. r. o. (ATALIAN SK s.r.o)

Einsteinova 21, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte dynamickú prácu, ktorá by Vás napĺňala každý deň a neradi sedíte v kancelárií? Chcete si organizovať svoj čas a priority, cestovať a kariérne rásť? Aj keď nemáte skúsenosti, ale máte drive a chuť sa stať zdatným obchodníkom? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes a staňte sa súčasťou nášho mladého a veselého tímu!

Čo by ste u nás robili:

- aktívne oslovovanie nových zákazníkov
- identifikovanie nových obchodných príležitostí
- plánovanie osobných návštev u zákazníkov (nových, existujúcich)
- budovanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- prezentácia služieb zákazníkovi
- vedenie databázy oslovených aj potenciálnych zákazníkov
- analýza potrieb potencionálneho zákazníka a jeho obchodných procesov
- pravidelný reporting vlastnej činnosti a obchodných výsledkov

- osobný a odborný rast
- mobilný telefón
- služobný automobil aj na súkromné účely
- notebook
- motivačné bonusy na základe dosiahnutých výsledkov
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti AB Facility s.r.o. / ATALIAN SK s.r.o.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s predajom služieb výhodou (nie
podmienkou)
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- dynamika
- flexibilita
- ochota cestovať v rámci SR
- time manažment
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť, iniciatívnosť, organizačné
zručnosti

Spoločnosť AB Facility s.r.o. sa stala súčasťou nadnárodného koncernu skupiny ATALIAN GLOBAL SERVICES a zároveň jednotkou na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AB Facility s. r. o. / ATALIAN SK s.r.o.
Einsteinova 21
851 01 Bratislava
ID: 2821472   Dátum zverejnenia: 8.3.2017