Senior SW Tester

AAS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pankúchova 1588/1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• praktické skúsenosti s testovaním rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu (use case)
• dobrá znalosť procesov a terminológie v oblasti testovania SW
• dobrá znalosť bug trackingových toolov, reportovania bugov a životného cyklu bugu (HPQC/ ALM, JIRA a pod.)
• automatizácia testov (prípadne performance testy) – výhoda, nie je podmienkou
• testovanie webových služieb – výhoda, nie je podmienkou
• aspoň základná znalosť niektorého nástroja na automatizáciu testov (Selenium, Quick Test, UFT a podobne - výhoda, nie je podmienkou
• znalosť testovania webových služieb a nástroja SOAP UI - výhoda, nie je podmienkou
• komunikácia s developermi a analytikmi

• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas a možnosti home office
• neformálna firemná kultúra
• notebook, mobilný telefón
• jazykové vzdelávanie
• školenia, tréningy
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• firemné raňajky, „ovocné dni“ na pracovisku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku emailom na adresu: hr@aas-slovakia.sk. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade veľkého množstva reakcií si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - základy

Počet rokov praxe

3

• chuť robiť v oblasti IT
• analytické myslenie
• chuť učiť sa
• ISTQB certifikát (výhoda, nie je podmienkou)
• znalosť performance testov a performance nástrojov (výhoda, nie je podmienkou)
• znalosť niektorého programovacieho jazyka (výhoda, nie je podmienkou)
• skúsenosti s atomatizovaným testovaním (výhoda, nie podmienkou)
• skúsenosti s performance testovaním (výhoda, nie podmienkou)

AAS Slovakia s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a technologická spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a testovaním softwaru a správou databáz.
AAS Slovakia s.r.o. je Silver Partner ISTQB a priamy oficiálny partner americkej spoločnosti SmartBear, ktorá je svetovým lídrom v oblasti vývoja nástrojov pre softwarové testovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AAS Slovakia s. r. o.
Pankúchova 1588/1
851 04 Bratislava
ID: 2734917   Dátum zverejnenia: 24.10.2016