Test Manager

AAS Solutions, a. s.

Miesto práce
Kalinčiakova 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1800 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického a rastúceho tímu hľadáme človeka na pozíciu Test manažéra. Medzi hlavné zodpovednosti bude patriť najmä:

• koordinácia práce zvereného test tímu a ľudí
• zabezpečenie plánovania, monitoring, riadenie a vyhodnotenie testovania
• definovanie testovacej stratégie a plánu, pre rôzne úrovne testovania (integračnú,
akceptačnú…)
• analyzovanie potreby automatizácie, výkonostných testov a bezpečnostných testov a
zabezpečenie koordinácie týchto aktivít
• byť kontaktným bodom medzi projektovým tímom a zákazníkom pre všetky
testovacie aktivity
• monitorovanie, riadenie, analýza, dizajn, implementácia a výkon testov
• definovanie požiadaviek na testovacie prostredie
• riešenie eskalácií
• po ukončení testu zorganizovanie ”lessons learned” z testov
• byť "guru" takmer na všetko, ale vedieť povedať nie

a samozrejme mnohé iné veci.

Ponúkame najmä perspektívu, nielen zamestnanie. Okrem iného ti dáme aj :
• Multi-sport kartu aj pre rodinu
• čerstvé ovocie
• pracovný čas je rozumne flexibilný
• neformálna firemná kultúra
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook
• prehľad a prístup ku aktuálnym trendom vo vývoji a vo vývojárskych technológiach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku emailom na adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade veľkého množstva reakcií si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• znalosť metodík testovania, znalosť modelu vývoja životného cyklu systémov (SDLC), hlboká znalosť rôznych prístupov implementácie software (Agile, V-model)
• analytické schopnosti, logické myslenie, komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť viesť tím, motivačné schopnosti, skúsenosť s riadením ľudí
• znalosť Test manažment a "Defect" manažment nástrojov ako: ALM /HPQC, JIRA, Confluence, Zephyr, Testlink, ..
• viacročné skúsenosti z prostredia bankovníctva /telekomunikačných technológií (výhodou)
• skúsenosť s projektovým plánovaním, skúsenosť s koordináciou viacerých dodávateľov
• schopnosť pôsobiť v medzinárodnom a multikultúrnom tíme
• skúsenosti s viacerými úrovňami testovania [FAT, DIT, SIT, UAT / Agile] v rámci implementácie nových funkcionalít/systémov.
• skúsenosť v pozícii Test manažéra na medzinárodných projektoch, veľkých bankových projektoch (výhodou)
• znalosť rôznych vývojových platforiem (Web, Mobile,
Batch)
• znalosť práce s Excelom, znalosť SQL a XML, predchádzajúca skúsenosť v roli testera, test analytika

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2679422  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1800 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.