Stavbyvedúci

Aarsleff Hulín s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
2 300 EUR/mesiacslužobné auto, telefón, počítač, 13.a 14. plat, príspevok na 3.pilier, celoročné úrazové poistenie, koncoročná odmena z kladného hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vypracovanie a dohliadanie nad stavbou v oblasti rekonštrukcií vodovodných a kanalizačných sietí

služobné auto, telefón, počítač, 13.a 14. plat, príspevok na 3.pilier, celoročné úrazové poistenie, koncoročná odmena z kladného hospodárskeho výsledku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodohospodárske stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť realizuje bezvýkopové opravy potrubných rozvodov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2926456  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac