Logo AAF International s.r.o.

MRP Data Specialist

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac13. plat platové ohodnotenie závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a tvorba nových materiálov v systéme ERP

- správa systému ERP, kontrola správnosti kusovníkov a časových noriem

- vkladanie nových výrobkov a materiálov do systému

- optimalizácia materiálov v kusovníku

- podpora nových projektov

- riadenie a zlepšovanie procesov

- 13. plat v 100 % výške

- kurzy anglického jazyka

- príspevok zamestnávateľa na DDS do 3. piliéra

- zamestnanecké akcie, ovocné dni

- iné benefity, ktoré budú predstavené na stretnutí

V prípade záujmu, prosíme, reagujte priamo cez náš interný systém https://aafdinair.teamtailor.com/jobs/4192727-mrp-data-specialist

Uchádzačov prosíme zaslať aktuálny životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 3 roky skúseností s prácou vo firemnom systéme (vklad, kontrola, údržba BOM)

- SŠ / VŠ technického zamerania

- Anglický jazyk na úrovni bežnej komunikácie, Slovenký jazyk - podmienka

- MS Office - pokročilá úroveň (hlavne Excel)

- analytické a technické myslenie

- zodpovednosť, samostatnosť, proaktivita

Závod AAF International s.r.o. na Slovensku je situovaný v Trenčíne. Závod sa zameriava na výrobu vysokokvalitných filtračných zariadení.
AAF, najväčší svetový výrobca riešení filtrácie vzduchu, prevádzkuje výrobné, skladovacie a distribučné zariadenia v 22 krajinách na štyroch kontinentoch. S globálnou centrálou v Louisville v Kentucky a európskou centrálou v Heppenheime v Nemecku sa spoločnosť zaviazala chrániť ľudí, procesy a systémy prostredníctvom vývoja a výroby najkvalitnejších vzduchových filtrov a filtračných zariadení, ktoré sú v dnešnej dobe dostupné. Ponúkame komplexné a inovatívne riešenie filtrácie vzduchu určené na odstraňovanie a kontrolu tuhých a plynných znečisťujúcich látok v obydliach, obchodných centrách, priemyselných priestoroch a dopravných prostriedkoch. Spoločnosť AAF International je podporovaná v našich medzinárodných obchodoch prostredníctvom zdrojov našej materskej spoločnosti Daikin Industries Ltd. so sídlom v japonskej Osake, medzinárodnej výrobnej spoločnosti a globálneho lídra v oblasti klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4817134  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac