Logo AAF International s.r.o.

Junior nákupca - skrátený úväzok (20 hod./týždeň)

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacuvedená mzda je pre skrátený pracovný úväzok na 20 hodín týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora nákupného oddelenia

Zodpovednosť za nákup určeného materiálu a služieb

Komunikácia s existujúcimi dodávateľmi, porovnávanie požiadaviek na nákup s existujúcimi zmluvami a preferovanými predajcami, riešenie operatívnych problémov

Sledovanie procesu nákupu (prijatie potvrdení objednávky, kontrola dátumu dodania, skutočné prijatie)

Pravidelné sledovanie a kontrola skladových zásob a plánov výroby

Údržba dátového systému za oblasť nákupu

Spolupráca s ostatnými oddeleniami – kontrola správnosti faktúr, spolupráca pri riešení reklamácií

- 13. plat v 100 % výške

- kurzy anglického jazyka

- príspevok zamestnávateľa na DDS do 3. piliéra

- zamestnanecké akcie, ovocné dni

- iné benefity, ktoré budú predstavené na stretnutí

V prípade záujmu, prosíme, reagujte priamo cez náš interný systém

Uchádzačov prosíme zaslať aktuálny životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk na úrovni bežnej komunikácie (slovom aj písmom)

- Slovenský jazyk - nutnosť

- MS Office - aktívne používanie

- aktívny vodič

- spoľahlivosť, komunikačné a vyjednávacie zručnosti, proaktívne správanie

Závod AAF International s.r.o. na Slovensku je situovaný v Trenčíne. Závod sa zameriava na výrobu vysokokvalitných filtračných zariadení.
AAF, najväčší svetový výrobca riešení filtrácie vzduchu, prevádzkuje výrobné, skladovacie a distribučné zariadenia v 22 krajinách na štyroch kontinentoch. S globálnou centrálou v Louisville v Kentucky a európskou centrálou v Heppenheime v Nemecku sa spoločnosť zaviazala chrániť ľudí, procesy a systémy prostredníctvom vývoja a výroby najkvalitnejších vzduchových filtrov a filtračných zariadení, ktoré sú v dnešnej dobe dostupné. Ponúkame komplexné a inovatívne riešenie filtrácie vzduchu určené na odstraňovanie a kontrolu tuhých a plynných znečisťujúcich látok v obydliach, obchodných centrách, priemyselných priestoroch a dopravných prostriedkoch. Spoločnosť AAF International je podporovaná v našich medzinárodných obchodoch prostredníctvom zdrojov našej materskej spoločnosti Daikin Industries Ltd. so sídlom v japonskej Osake, medzinárodnej výrobnej spoločnosti a globálneho lídra v oblasti klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4802471  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac