Vodič silo cisterny, údržbár

AA Logistic, s.r.o.

Miesto práce
930 38 Nový Život - Tonkovce, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
percentuálne hodnotenie na základe prepráv

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava rámci EU so silocisternou

služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič MKD

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D

Počet rokov praxe

3

pružnosť, samostatnosť, presnosť

Spoločnosť AA Logistic, s. r. o. sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou , prepravujeme so silo cisternami . Spoločnosť má viac ako 15 ročnou históriu, bez akýchkoľvek záväzkov. Pracovná ponuka vznikla dôsledku rozširovania spoločnosti a prijímania nových pracovných síl. Mzda je vyplatená vždy k 15. dňu nasledujúceho mesiaca na bankový účet zamestnanca. Spoločnosť má záujem na udržaní stability v kolektíve zamestnancov. Hlavným krédom spoločnosť je obojstranná spokojnosť zamestnancov a zamestnávateľa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2555229  Dátum zverejnenia: 10.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: percentuálne hodnotenie na základe prepráv