Elektrikár

A4 Personal AG

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na novostavbe alebo prestavbe, práce v oblasti silno a sloboprúdu, hľadanie a odstraňovanie porúch, čítanie technického plánu...

- zabezpečenie prac. povolenia, ubytovania (platí si zamestnanec sám)
- plat: 3800-5000,- fr netto (podľa vzdelania a dĺžky praxe...)
- bez poplatkov za sprostredkovanie práce

V prípade, že spĺňate požiadavky, pošlite nám životopis a kópiu výučného listu v nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

A4Personal AG je schválená, certifikovaná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na personálne služby. Flexibilita na celom území Švajčiarska, široká škála služieb a v neposlednom rade, naši zamestnanci, ktorí majú za cieľ udržať A4Personal AG ako jednu z najspoľahlivejších na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka je nutnosť.
šikovnosť, spoľahlivosť

ID: 1864189  Dátum zverejnenia: 6.10.2014