Office manažér

A3 Soft s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 25, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne a kancelárske práce
Administrácia objednávok - evidencia, vystavenie objednávky, dohľad nad životným cyklom objednávky
Fakturácia - vystavovanie faktúr, zasielanie faktúr mailom príp. poštou, urgovanie platieb
Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, operatívne riešenie ich požiadaviek
Podpora interného marketingu - samostatné riešenie úloh podľa zadania
Reporting obchodnému oddeleniu evidencia a prehľad obchodných zákaziek
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest
Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia

možnosť kariérneho rastu
práca v mladom kolektíve
môžnosť sociálnych benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť
ochota učiť sa
flexibilita
tímová spolupráca

A3 Soft je dynamickou a rastúcou IT firmou, ktorá prináša inteligentné riešenia platobných terminálov a pokladničných systémov už takmer 20 rokov. S využitím moderných technológií a inovatívnych riešení sme poprednou slovenskou firmou vo svojom obore. Našimi klientmi sú firmy obchodného charakteru, pre ktoré je dodávka našich riešení kľúčová. Sme viac ako 70-členný tím - obchod, marketing, administratíva, naviac s vlastným tímom programátorov a servisných technikov. Patríme k jedným z najväčších dodávateľov platobných a pokladničných riešení na Slovensku, Českej republike a v ďalších krajinách EU. Naše riešenia pomáhajú Vášmu biznisu rásť s ľahkosťou a bez obáv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2819323  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1500