Senior IT konzultant

A3 Soft s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia a customizácia ERP a BI systémov pre zákaznikov z oblasti retailu
Správa customizovaného software, úprava softwarových riešení podľa požiadaviek zákazníka
Zodpovednosť za dodržanie termínov a rozpočtu projektov
Komunikácia so zákazníkom, support poskytovaných systémov

možnosť kariérneho rastu
práca v mladom kolektíve
môžnosť rôznych sociálnych benefitov
pružný pracovný čas
možnosť HomeOffice
práca s modernými technológiami

Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s implementáciou modulárneho ERP systému
- znalosť problematiky retailu, maloobchodu, veľkoobchodu, skladového hospodárstva – nákup, predaj, e-shop - výhodou
- skúsenosti s testovaním softvéru
- prozákaznícky prístup
- znalosť programovania v SQL - výhodou
- zodpovednosť
- tímová práca
- flexibilita
- samostatnosť
- organizácia práce, voľba správnych priorít
- snaha nájsť riešenie

A3 Soft je dynamickou a rastúcou IT firmou, ktorá prináša inteligentné riešenia platobných terminálov a pokladničných systémov už takmer 20 rokov. S využitím moderných technológií a inovatívnych riešení sme poprednou slovenskou firmou vo svojom obore. Našimi klientmi sú firmy obchodného charakteru, pre ktoré je dodávka našich riešení kľúčová. Sme viac ako 70-členný tím - obchod, marketing, administratíva, naviac s vlastným tímom programátorov a servisných technikov. Patríme k jedným z najväčších dodávateľov platobných a pokladničných riešení na Slovensku, Českej republike a v ďalších krajinách EU. Naše riešenia pomáhajú Vášmu biznisu rásť s ľahkosťou a bez obáv.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2004417  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac