Technik výroby

A2B, s.r.o.

Miesto práce
Horská 1, Považský Chlmec, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predpríprava a príprava jednotlivých komponentov
- osádzanie dosiek plošných spojov
- výroba káblových spojov
- osádzanie jednotlivých častí do mechaník
- kompletizácia jednotlivých zariadení
- oživovanie a nastavovanie dosiek plošných spojov a el. zariadení
- vykonávanie výstupnej kontroly výrobkov po technickej stránke
- spolupráca so servisným úsekom
- servis na sortimente spoločnosti a klimatizačných zariadeniach

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu: A2B, s.r.o., Horská 1, 010 03 Žilina - Považský Chlmec, resp. e-mailom na adresu: kariera@a2b.sk
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA UCHÁDZAČOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

spoločnosť je zameraná na výrobu a služby v oblasti záložných napájacích zdrojov a technológií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A2B, s.r.o.
Horská 1, Považský Chlmec
010 03 Žilina
ID: 2800377   Dátum zverejnenia: 7.11.2016